Materiały informacje

Nasza pracownia

Farby ekologiczne

Odzież ręcznie malowana informacje

1. OGÓLNE

Wszystkie materiały zawarte na stronie internetowej koszulkijurij.com i jurij.pl są moją własnością. Zabrania się wykorzystywanie zdjęć oraz wszelakich materiałów zawartych w tym serwisie w celach komercyjnych bez mojej zgody.

2. MATERIAŁY

Materiały których wykorzystujemy do szycia są z 100% bawełny  bardzo dobrej jakości o wysokiej gramaturze np.koszulki 180/200 g/m, bluzy 300/350 g/m Bawełna przyjeżdża do szwalni od polskich producentów (zero chińszczyzny)bawełna jest stabilizowana, dzięki czemu nie kurczy się ani nie rozszerza, a kolor nie farbuje innych rzeczy w pralce.Nastepnym ważnym materiałem jakiego używamy są Nici są bardzo wytrzymałe, odporne na wysokie temperatury,nie płowieją, chronią brzeg tkaniny przed strzępieniem i co ważne też od naszych producentów. Firma produkująca dzianiny od której kupujemy ma certyfikat TEKSTYLIA GODNE ZAUFANIA!!
Informacje

3. FARBA

Farby którymi maluje są ekologiczne i bezpieczne nie tylko dla Nas lecz też dla dzieci. Skład farby: WODA,BARWNIKI ORGANICZNE jest tak krótki że mówi za siebie Farby nie są Polskie lecz z Belgi niestety nie znalazłem marki polskiej która by miała tak bezpieczny i ekologiczny skład. W odróżnieniu od innych farb do tekstyliów  nie zawiera formaldehydu.
– bez rozcieńczalników: w 100% na bazie wody,
– nie zawiera metali ciężkich lub szkodliwych pigmentów,
– nie zawiera PCV.

4.PRANIE

PRAC W PRALCE DO 40 STOPNI
PRZED PRANIEM NIE NAMACZAĆ
NIE PRZEWRACAĆ NA LEWĄ STRONĘ
JEST TO FARBA WODNA EKOLOGICZNA
PO PRANIU MOŻE PUCHNĄĆ TO NATURALNE
PROSZĘ NIE SKUBAĆ ZOSTAWIĆ DO WYSCHNIĘCIA
PO WYSCHNIĘCIU WRACA DO NORMY

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Pin It on Pinterest

Share This
Call Now Button