Sukienki

Sukienki ręcznie malowane

Sukienki ręcznie malowane.

Sukienki ręcznie malowane

Sukienki – sukienka damska 100% bawełna.Wygodna letnia sukienka nie wykańczana szyciem co daje możliwość dopasowywania i stylizacji do własnej sylwetki. Występują dwa rodzaje wzorów sukienek.
Sukienka w wersji krótkiej do kolan,z małą kieszonką nadająca sportowy styl.
Sukienka w wersji długiej sięgająca do ziemi,kobiecy hippi styl z dekoltem z przodu i z tyłu.

Marka jaką tworzymy od ponad 15 lat jest sama w sobie niepowtarzalna. Obrazy i wzory, które maluję na ubraniach projektowanych z duchem czasu. Abstrakcja jaką maluję, doskonale dopasowuje się i scala z ubraniami jakie szyjemy. Jest pełna charyzmy, energii, codziennego luzu oraz pasji, którą chcę się z Wami podzielić.

Pracuję przy użyciu wodnej, ekologicznej farby, która może być również przeznaczona dla małych dzieci. Nie utrwalam chemicznie farby. Po wyschnięciu farba jest wygrzewana wysoką temperaturą. Test to pracochłonny i wymagający proces. W ten właśnie sposób jestem pewien, że Wy nosząc moją odzież, nosicie naturalne i nie skażone ubrania i że nie narażam was na żadne nie pożądane reakcje. Bawełna jest bardzo wysokiej jakości wyłącznie od polskich producentów. Wymyślone projekty realizują i szyją moi dobrzy znajomi w małej i przyjaznej szwalni. Od czterech lat, moja pasję i malarstwo przenoszę na płótno, do czego z radością przyznaję, namówili mnie moi długoletni klienci. Cieszy się to coraz to większym uznaniem i popularnością w moich osiągnięciach. Pełen pozytywnej energii i inspiracji zapraszam was do mojego małego świata. Zapraszam do współpracy namiar na mnie znajdziecie w zakładce Kontakt.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowania naszymi ubraniami serdecznie zapraszamy do SKLEPU.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Pin It on Pinterest

Share This
Call Now Button